Ingredients
Sweeteners (Sorbitol, Isomalt, Maltitol Syrup, Mannitol), Chewing Gum Base, Artificial Flavors, Acacia Gum (Stabilizer), Glycerol (Humectant), Soy Lecithin (Emulsifier), Colored with Titanium Dioxide, Paprika Extract and Anthocyanins, Carnauba Wax (Surface Finishing Agent), Aspartame, Acesulfame-K, Citric Acid (pH control agent).
Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Preservatives
- Plant Based
- Keto
- Pescatarian
- Kosher
5 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 0 mg |
| Total Carbohydrate | 2 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
Elite
Elite Bazooka Flavored Bubble Gum Tutti Frutti Sugar Free - 0.9 Ounces
Net Wt 0.075 LB
$2.39 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Get it by Sunday 4/5
Ingredients
Sweeteners (Sorbitol, Isomalt, Maltitol Syrup, Mannitol), Chewing Gum Base, Artificial Flavors, Acacia Gum (Stabilizer), Glycerol (Humectant), Soy Lecithin (Emulsifier), Colored with Titanium Dioxide, Paprika Extract and Anthocyanins, Carnauba Wax (Surface Finishing Agent), Aspartame, Acesulfame-K, Citric Acid (pH control agent).
Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Preservatives
- Plant Based
- Keto
- Pescatarian
- Kosher
5 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 0 mg |
| Total Carbohydrate | 2 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |