Ingredients
(Non-GM0 [This Product Was Made Without Genetically Engineered Ingredients, However, Trace Amounts of Genetically Engineered Material May Be Present]): Strained Yogurt (Pasteurized Cow's Milk, Butter, Milk Protein, Yogurt Culture), Fresh Cucumber, Extra Virgin Olive Oil, Vegetable Fats (Coconut Oil), Sunflower Oil, Cow�s Milk Powder, Modified Starch, Guar Gum, Sea Salt, Garlic, Anise, Parsley.
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
29 Calories Per Serving*
| Total Fat | 2.5 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 85 mg |
| Total Carbohydrate | 1 g |
| Dietary Fiber | -1 g |
| Protein | 1 g |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 0 % |
Esti Tzatziki - 8 Ounces
Ingredients
(Non-GM0 [This Product Was Made Without Genetically Engineered Ingredients, However, Trace Amounts of Genetically Engineered Material May Be Present]): Strained Yogurt (Pasteurized Cow's Milk, Butter, Milk Protein, Yogurt Culture), Fresh Cucumber, Extra Virgin Olive Oil, Vegetable Fats (Coconut Oil), Sunflower Oil, Cow�s Milk Powder, Modified Starch, Guar Gum, Sea Salt, Garlic, Anise, Parsley.
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
29 Calories Per Serving*
| Total Fat | 2.5 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 85 mg |
| Total Carbohydrate | 1 g |
| Dietary Fiber | -1 g |
| Protein | 1 g |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 0 % |