Ingredients
Sugar Carrageenan Adipic Acid Potassium Citrate Natural and Artificial Flavor FD&C Red 40 Silicon Dioxide
Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Preservatives
- Only Naturally Sweetened
- Plant Based
- FODMAP
- Pescatarian
- Kosher
80 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 35 mg |
| Total Carbohydrate | 20 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 20 g |
| Protein | 0 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
Gefen
Gefen Jell Dessert, Strawberry - 3 Ounces
Net Wt 0.22 lb
$2.09 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Get it by Friday 4/3
Ingredients
Sugar Carrageenan Adipic Acid Potassium Citrate Natural and Artificial Flavor FD&C Red 40 Silicon Dioxide
Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Preservatives
- Only Naturally Sweetened
- Plant Based
- FODMAP
- Pescatarian
- Kosher
80 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 35 mg |
| Total Carbohydrate | 20 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 20 g |
| Protein | 0 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |