Ingredients
Yellow Corn, Sunflower Oil, Sea Salt.
Claims
- Gluten Free
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Whole Grains
- Plant Based
- FODMAP
- Pescatarian
- Kosher
140 Calories Per Serving*
| Total Fat | 3.5 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 190 mg |
| Total Carbohydrate | 24 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Protein | 3 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 6 % |
Gefen
Gefen Pop Corners Popped Corn Chips Sea Salt - 1.1 Ounces
Net Wt 0.08 lb
$1.29 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Get it by Sunday 4/5
Ingredients
Yellow Corn, Sunflower Oil, Sea Salt.
Claims
- Gluten Free
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Whole Grains
- Plant Based
- FODMAP
- Pescatarian
- Kosher
140 Calories Per Serving*
| Total Fat | 3.5 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 190 mg |
| Total Carbohydrate | 24 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Protein | 3 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 6 % |