Ingredients
Soybean Oil, Water, Eggs, Vinegar, Contains Less than 2% of Egg Yolks, Lemon Juice Concentrate, Salt, Sugar, Dried Onions, Dried Garlic, Paprika, Natural Flavor, Calcium Disodium EDTA (to Protect Flavor).
Claims
- Pescatarian
- Kosher
90 Calories Per Serving*
| Total Fat | 10 GRM |
| Saturated Fat | 1.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 5 g |
| Monounsaturated Fat | 2.5 g |
| Cholesterol | 5 MGM |
| Sodium | 70 MGM |
| Total Carbohydrate | 1 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 0 GRM |
| Protein | 0 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
Kraft
Kraft Creamy & Smooth Real Mayo - 1 Gallon
Net Wt 8 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Soybean Oil, Water, Eggs, Vinegar, Contains Less than 2% of Egg Yolks, Lemon Juice Concentrate, Salt, Sugar, Dried Onions, Dried Garlic, Paprika, Natural Flavor, Calcium Disodium EDTA (to Protect Flavor).
Claims
- Pescatarian
- Kosher
90 Calories Per Serving*
| Total Fat | 10 GRM |
| Saturated Fat | 1.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 5 g |
| Monounsaturated Fat | 2.5 g |
| Cholesterol | 5 MGM |
| Sodium | 70 MGM |
| Total Carbohydrate | 1 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 0 GRM |
| Protein | 0 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |