Claims
- Kosher
20 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 0 mg |
| Total Carbohydrate | 4 g |
| Dietary Fiber | -1 g |
| Protein | -1 g |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
Lieber's Thin Unsalted Rice Cakes - 18 Cakes/3.1 Ounces
$2.19 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Get it by Sunday 4/5
Claims
- Kosher
20 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 0 mg |
| Total Carbohydrate | 4 g |
| Dietary Fiber | -1 g |
| Protein | -1 g |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |