Ingredients
Soybean Oil, Water, Vinegar, Sugar, Modified Food Starch, Egg Yolks, Salt, Natural Flavor, Lactic Acid, Mustard Flour, Spices, Paprika, Dried Garlic.
Claims
- Vital Clean
- Pescatarian
- Kosher
50 Calories Per Serving*
| Total Fat | 5 GRM |
| Saturated Fat | 1 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 2.5 g |
| Monounsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 5 MGM |
| Sodium | 50 MGM |
| Total Carbohydrate | 2 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 1 GRM |
| Protein | 0 GRM |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
Miracle Whip
Miracle Whip Dressing - 30 Fluid Ounces
Net Wt 2.12 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Soybean Oil, Water, Vinegar, Sugar, Modified Food Starch, Egg Yolks, Salt, Natural Flavor, Lactic Acid, Mustard Flour, Spices, Paprika, Dried Garlic.
Claims
- Vital Clean
- Pescatarian
- Kosher
50 Calories Per Serving*
| Total Fat | 5 GRM |
| Saturated Fat | 1 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 2.5 g |
| Monounsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 5 MGM |
| Sodium | 50 MGM |
| Total Carbohydrate | 2 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 1 GRM |
| Protein | 0 GRM |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |