Ingredients
Wholegrain Rice, Sea Salt.
Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Whole Grains
- Plant Based
- FODMAP
- Pescatarian
- Kosher
76 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 71 mg |
| Total Carbohydrate | 16.6 g |
| Dietary Fiber | 0.6 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 1.6 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
Paskesz
Paskesz Rice Cake, Minis, Ultra-Thin, Plain - 4.2 Ounces
Net Wt 0.41 lb
$4.49 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Get it by Sunday 4/5
Ingredients
Wholegrain Rice, Sea Salt.
Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Whole Grains
- Plant Based
- FODMAP
- Pescatarian
- Kosher
76 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 71 mg |
| Total Carbohydrate | 16.6 g |
| Dietary Fiber | 0.6 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 1.6 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |