Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Unsweetened
- Plant Based
- FODMAP
- Keto
- Whole Thirty Friendly
- Pescatarian
0 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 40 MGM |
| Total Carbohydrate | 0 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 0 GRM |
| Protein | 0 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
Salsa Huichol
Salsa Huichol Hot Sauce - 6.5 Fluid Ounces
Net Wt 0.69 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Unsweetened
- Plant Based
- FODMAP
- Keto
- Whole Thirty Friendly
- Pescatarian
0 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 40 MGM |
| Total Carbohydrate | 0 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 0 GRM |
| Protein | 0 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |