Ingredients
Whole Wheat Flour (Contains Gluten) Spices Salt Leavening Agents: (E-500, E-450)
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Kosher
58 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0.48 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 224 mg |
| Total Carbohydrate | 12.6 g |
| Dietary Fiber | 1.5 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 2 g |
Shibolim
Shibolim Matza Ball Mix, Whole Wheat - 4.5 Ounces
Net Wt 0.37 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Whole Wheat Flour (Contains Gluten) Spices Salt Leavening Agents: (E-500, E-450)
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Kosher
58 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0.48 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 224 mg |
| Total Carbohydrate | 12.6 g |
| Dietary Fiber | 1.5 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 2 g |