Ingredients
Graham Flour (Whole Grain Wheat Flour), Unbleached Enriched Flour (Wheat Flour, Niacin, Reduced Iron, Thiamine Mononitrate {Vitamin B1}, Riboflavin {Vitamin B2}, Folic Acid), Sugar, Soybean Oil, Dextrose, Honey, Maltodextrin, Calcium Carbonate (Source of Calcium), Baking Soda, Salt, Soy Lecithin, Natural Flavor, Zinc Oxide (Source of Zinc), Reduced Iron.
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Vital Clean
- Whole Grains
- Pescatarian
130 Calories Per Serving*
| Total Fat | 4 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 1.5 g |
| Monounsaturated Fat | 0.5 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 90 MGM |
| Total Carbohydrate | 22 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 7 GRM |
| Protein | 2 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 10 % |
| Iron | 4 % |
Teddy Grahams
Teddy Grahams Mini Graham Snacks - 8 Ounces
Net Wt 8 oz
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Graham Flour (Whole Grain Wheat Flour), Unbleached Enriched Flour (Wheat Flour, Niacin, Reduced Iron, Thiamine Mononitrate {Vitamin B1}, Riboflavin {Vitamin B2}, Folic Acid), Sugar, Soybean Oil, Dextrose, Honey, Maltodextrin, Calcium Carbonate (Source of Calcium), Baking Soda, Salt, Soy Lecithin, Natural Flavor, Zinc Oxide (Source of Zinc), Reduced Iron.
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Vital Clean
- Whole Grains
- Pescatarian
130 Calories Per Serving*
| Total Fat | 4 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 1.5 g |
| Monounsaturated Fat | 0.5 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 90 MGM |
| Total Carbohydrate | 22 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 7 GRM |
| Protein | 2 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 10 % |
| Iron | 4 % |