Ingredients
Water, Soybean Oil, Sugar, Tomato Paste, Distilled Vinegar, Garlic Juice. Contains 2% or Less of: Salt, Modified Corn Starch, Onion Juice, Onion (Dried), Lactic Acid, Xanthan Gum, Spices, Paprika, Propylene Glycol Alginate, Polysorbate 60, Beta Carotene (Color), Soy Lecithin, Calcium Disodium EDTA and Sorbic Acid and Sodium Benzoate (to Protect Quality).
Claims
- Pescatarian
- Kosher
70 Calories Per Serving*
| Total Fat | 5 GRM |
| Saturated Fat | 1 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 3 g |
| Monounsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 220 MGM |
| Total Carbohydrate | 5 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 4 GRM |
| Protein | 0 GRM |
| Vitamin A | 25 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
Wish-Bone
Wish-Bone Dressing, Light, Creamy, French - 15 Fluid Ounces
Net Wt 1.02 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Water, Soybean Oil, Sugar, Tomato Paste, Distilled Vinegar, Garlic Juice. Contains 2% or Less of: Salt, Modified Corn Starch, Onion Juice, Onion (Dried), Lactic Acid, Xanthan Gum, Spices, Paprika, Propylene Glycol Alginate, Polysorbate 60, Beta Carotene (Color), Soy Lecithin, Calcium Disodium EDTA and Sorbic Acid and Sodium Benzoate (to Protect Quality).
Claims
- Pescatarian
- Kosher
70 Calories Per Serving*
| Total Fat | 5 GRM |
| Saturated Fat | 1 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 3 g |
| Monounsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 220 MGM |
| Total Carbohydrate | 5 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 4 GRM |
| Protein | 0 GRM |
| Vitamin A | 25 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |