Claims
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Only Naturally Sweetened
- Keto
- Pescatarian
60 Calories Per Serving*
| Total Fat | 5 GRM |
| Saturated Fat | 1 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 3 g |
| Monounsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 5 MGM |
| Sodium | 270 MGM |
| Total Carbohydrate | 4 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 3 GRM |
| Protein | 0 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
Wish-Bone
Wish-Bone Dressing, Light, Thousand Island - 8 Fluid Ounces
Net Wt 0.64 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Claims
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Only Naturally Sweetened
- Keto
- Pescatarian
60 Calories Per Serving*
| Total Fat | 5 GRM |
| Saturated Fat | 1 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 3 g |
| Monounsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 5 MGM |
| Sodium | 270 MGM |
| Total Carbohydrate | 4 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 3 GRM |
| Protein | 0 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |