Ingredients
Turkey Thigh Meat with a Portion of Ground Turkey Thigh Trim Added Water Contains 2% or Less Modified Food Starch Potassium Lactate Dextrose Salt Carrageenan Sodium Phosphate Sodium Diacetate Sodium Erythorbate Natural Smoke Flavoring Sodium Nitrite
Claims
- Gluten Free
60 Calories Per Serving*
| Total Fat | 4 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 30 mg |
| Sodium | 510 mg |
| Total Carbohydrate | 2 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 1 g |
| Protein | 8 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 4 % |
Jennie O
Jennie O Turkey Ham, Lean
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Turkey Thigh Meat with a Portion of Ground Turkey Thigh Trim Added Water Contains 2% or Less Modified Food Starch Potassium Lactate Dextrose Salt Carrageenan Sodium Phosphate Sodium Diacetate Sodium Erythorbate Natural Smoke Flavoring Sodium Nitrite
Claims
- Gluten Free
60 Calories Per Serving*
| Total Fat | 4 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 30 mg |
| Sodium | 510 mg |
| Total Carbohydrate | 2 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 1 g |
| Protein | 8 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 4 % |