Claims
- Dairy Free
- Gluten Free
- Unsweetened
- Plant Based
- FODMAP
- Kosher
100 Calories Per Serving*
| Total Fat | 11 GRM |
| Saturated Fat | 5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 1 g |
| Monounsaturated Fat | 4.5 g |
| Sodium | 110 MGM |
| Total Carbohydrate | 0 GRM |
| Protein | 0 GRM |
| Vitamin A | 10 % |
Sorry, this item is temporarily unavailable.
Claims
- Dairy Free
- Gluten Free
- Unsweetened
- Plant Based
- FODMAP
- Kosher
100 Calories Per Serving*
| Total Fat | 11 GRM |
| Saturated Fat | 5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 1 g |
| Monounsaturated Fat | 4.5 g |
| Sodium | 110 MGM |
| Total Carbohydrate | 0 GRM |
| Protein | 0 GRM |
| Vitamin A | 10 % |