Ingredients
Black Raisins (Sunflower Oil), Peanuts (Roasted in Canola Oil, Salt), Toffee Peanuts (Sugar Salt), Candy Coated Chocolate Pieces (Milk Chocolate, Sugar, Cocoa Butter, Chocolate Liquor, Whole Milk Powder, Soy Lecithin added as Emulsifier and Vanilla, Sugar, Artificial Color, FD&C Blue # 1&2 Lake, Yellow #5&6, Yellow # 5&6 Lake, Red #40, Red #40, lake), Sorbitol, Titanium Dioxide, Phosphoric Acid, Methyl and Propyl Parabens and Caramel), Corn Syrup, Wax and Dextrin.
Claims
- Vegetarian
- No Artificial Flavors
- Only Naturally Sweetened
- Pescatarian
130 Calories Per Serving*
| Total Fat | 7 g |
| Saturated Fat | 1.5 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 10 mg |
| Total Carbohydrate | 15 g |
| Dietary Fiber | 1 g |
| Sugars | 11 g |
| Protein | 3 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 6 % |
Ingredients
Black Raisins (Sunflower Oil), Peanuts (Roasted in Canola Oil, Salt), Toffee Peanuts (Sugar Salt), Candy Coated Chocolate Pieces (Milk Chocolate, Sugar, Cocoa Butter, Chocolate Liquor, Whole Milk Powder, Soy Lecithin added as Emulsifier and Vanilla, Sugar, Artificial Color, FD&C Blue # 1&2 Lake, Yellow #5&6, Yellow # 5&6 Lake, Red #40, Red #40, lake), Sorbitol, Titanium Dioxide, Phosphoric Acid, Methyl and Propyl Parabens and Caramel), Corn Syrup, Wax and Dextrin.
Claims
- Vegetarian
- No Artificial Flavors
- Only Naturally Sweetened
- Pescatarian
130 Calories Per Serving*
| Total Fat | 7 g |
| Saturated Fat | 1.5 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 10 mg |
| Total Carbohydrate | 15 g |
| Dietary Fiber | 1 g |
| Sugars | 11 g |
| Protein | 3 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 6 % |