Ingredients
Unbleached Enriched Wheat Flour [Flour Niacin Reduced Iron Thiamin Mononitrate (Vitamin B1) Riboflavin (Vitamin B2) Folic Acid] Cheddar Cheese [(Pasteurized Milk, Cheese Culture, Salt, Enzymes) Water Salt] Vegetable Oils (Canola, Sunflower and/or Soybean) Contains 2 Percent of Less of: Salt Yeast Sugar Yeast Extract Leavening (Baking Soda, Monocalcium Phosphate, Ammonium Bicarbonate) Spices Annatto (Color) and Onion Powder
Claims
- Sugar Free
- Vegetarian
- Vital Clean
- Pescatarian
200 Calories Per Serving*
| Total Fat | 7 GRM |
| Saturated Fat | 1.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 2 g |
| Monounsaturated Fat | 3.5 g |
| Cholesterol | 10 MGM |
| Sodium | 360 MGM |
| Total Carbohydrate | 28 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 0 GRM |
| Protein | 5 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 10 % |
Ingredients
Unbleached Enriched Wheat Flour [Flour Niacin Reduced Iron Thiamin Mononitrate (Vitamin B1) Riboflavin (Vitamin B2) Folic Acid] Cheddar Cheese [(Pasteurized Milk, Cheese Culture, Salt, Enzymes) Water Salt] Vegetable Oils (Canola, Sunflower and/or Soybean) Contains 2 Percent of Less of: Salt Yeast Sugar Yeast Extract Leavening (Baking Soda, Monocalcium Phosphate, Ammonium Bicarbonate) Spices Annatto (Color) and Onion Powder
Claims
- Sugar Free
- Vegetarian
- Vital Clean
- Pescatarian
200 Calories Per Serving*
| Total Fat | 7 GRM |
| Saturated Fat | 1.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 2 g |
| Monounsaturated Fat | 3.5 g |
| Cholesterol | 10 MGM |
| Sodium | 360 MGM |
| Total Carbohydrate | 28 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 0 GRM |
| Protein | 5 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 10 % |