Claims
- Gluten Free
- Vegan
- Non GMO
- Vital Clean
- Unsweetened
- Plant Based
- Pescatarian
- Kosher
- Soy Free
180 Calories Per Serving*
| Total Fat | 7 GRM |
| Saturated Fat | 0.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 2 g |
| Monounsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 270 MGM |
| Total Carbohydrate | 20 GRM |
| Dietary Fiber | 5 GRM |
| Sugars | 2 GRM |
| Protein | 8 GRM |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 10 % |
Sorry, this item is temporarily unavailable.
Claims
- Gluten Free
- Vegan
- Non GMO
- Vital Clean
- Unsweetened
- Plant Based
- Pescatarian
- Kosher
- Soy Free
180 Calories Per Serving*
| Total Fat | 7 GRM |
| Saturated Fat | 0.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 2 g |
| Monounsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 270 MGM |
| Total Carbohydrate | 20 GRM |
| Dietary Fiber | 5 GRM |
| Sugars | 2 GRM |
| Protein | 8 GRM |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 10 % |