Ingredients
Sugar, Nonfat Dry Milk, Whey, Dutch-Processed Cocoa, Coconut Oil, Corn Syrup Solids, Partially Hydrogenated Soybean Oil, Salt, Artificial Flavor, Potassium & Sodium Phosphate, Cellulose Gum, Mono & Diglycerides, Sodium Caseinate, Soy Lecithin.
Claims
- No Artificial Colors
- Only Naturally Sweetened
140 Calories Per Serving*
| Total Fat | 3 g |
| Saturated Fat | 2.5 g |
| Sodium | 260 mg |
| Total Carbohydrate | 26 g |
| Dietary Fiber | 1 g |
| Sugars | 24 g |
| Protein | 3 g |
| Calcium | 10 % |
| Iron | 4 % |
Sorry, this item is temporarily unavailable.
Ingredients
Sugar, Nonfat Dry Milk, Whey, Dutch-Processed Cocoa, Coconut Oil, Corn Syrup Solids, Partially Hydrogenated Soybean Oil, Salt, Artificial Flavor, Potassium & Sodium Phosphate, Cellulose Gum, Mono & Diglycerides, Sodium Caseinate, Soy Lecithin.
Claims
- No Artificial Colors
- Only Naturally Sweetened
140 Calories Per Serving*
| Total Fat | 3 g |
| Saturated Fat | 2.5 g |
| Sodium | 260 mg |
| Total Carbohydrate | 26 g |
| Dietary Fiber | 1 g |
| Sugars | 24 g |
| Protein | 3 g |
| Calcium | 10 % |
| Iron | 4 % |