Ingredients
Gram Flour (92%), Palmolein Oil, Spices, Garlic, Salt.
160 Calories Per Serving*
| Total Fat | 12 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 400 mg |
| Total Carbohydrate | 9 g |
| Dietary Fiber | 2 g |
| Protein | 4 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 6 % |
Sorry, this item is temporarily unavailable.
Ingredients
Gram Flour (92%), Palmolein Oil, Spices, Garlic, Salt.
160 Calories Per Serving*
| Total Fat | 12 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 400 mg |
| Total Carbohydrate | 9 g |
| Dietary Fiber | 2 g |
| Protein | 4 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 6 % |