Ingredients
Extra Virgin Olive Oil (100%).
Claims
- Non GMO
- Vital Clean
- Unsweetened
- FODMAP
- Whole Thirty Friendly
- Pescatarian
- Kosher
123 Calories Per Serving*
| Total Fat | 13.7 GRM |
| Saturated Fat | 2 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 1 g |
| Monounsaturated Fat | 11 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 0 MGM |
| Total Carbohydrate | 0 GRM |
| Protein | 0 GRM |
Sorry, this item is temporarily unavailable.
Ingredients
Extra Virgin Olive Oil (100%).
Claims
- Non GMO
- Vital Clean
- Unsweetened
- FODMAP
- Whole Thirty Friendly
- Pescatarian
- Kosher
123 Calories Per Serving*
| Total Fat | 13.7 GRM |
| Saturated Fat | 2 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 1 g |
| Monounsaturated Fat | 11 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 0 MGM |
| Total Carbohydrate | 0 GRM |
| Protein | 0 GRM |