Ingredients
Jalapeno Peppers Water Vinegar Carrots Salt Onions Canola Oil Sugar Spices and Garlic
Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Paleo
- Plant Based
- Keto
- Whole Thirty Friendly
- Pescatarian
10 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Sodium | 360 mg |
| Total Carbohydrate | 2 g |
| Dietary Fiber | 1 g |
| Sugars | 1 g |
| Protein | 0 g |
| Vitamin A | 10 % |
| Vitamin C | 10 % |
Sorry, this item is temporarily unavailable.
Ingredients
Jalapeno Peppers Water Vinegar Carrots Salt Onions Canola Oil Sugar Spices and Garlic
Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Paleo
- Plant Based
- Keto
- Whole Thirty Friendly
- Pescatarian
10 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Sodium | 360 mg |
| Total Carbohydrate | 2 g |
| Dietary Fiber | 1 g |
| Sugars | 1 g |
| Protein | 0 g |
| Vitamin A | 10 % |
| Vitamin C | 10 % |