Claims
- Low Fat
- Non GMO
- Vital Clean
- Unsweetened
- Pescatarian
- Kosher
400 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1.5 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 1 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 40 MGM |
| Total Carbohydrate | 80 GRM |
| Dietary Fiber | 4 GRM |
| Sugars | 6 GRM |
| Protein | 16 GRM |
| Vitamin A | 30 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 20 % |
Sorry, this item is temporarily unavailable.
Claims
- Low Fat
- Non GMO
- Vital Clean
- Unsweetened
- Pescatarian
- Kosher
400 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1.5 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 1 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 40 MGM |
| Total Carbohydrate | 80 GRM |
| Dietary Fiber | 4 GRM |
| Sugars | 6 GRM |
| Protein | 16 GRM |
| Vitamin A | 30 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 20 % |